Cena aparatu USG Sonoscape – co się na nią składa?

Wiele osób poszukujących nowego ultrasonografu balansuje pomiędzy dwoma najważniejszymi parametrami przy zakupie aparatu USG. Jest to cena ultrasonografu oraz możliwości diagnostyczne. Przyjęło się, że najlepsze możliwości diagnostyczne otrzymujemy w drogich aparatach USG marek premium. Czy jednak dysponując ograniczonym budżetem na zakup aparatu USG musimy rezygnować z części funkcjonalności? Czy cena aparatu USG Sonoscape jest wysoka? Zapraszamy do lektury!

Cena aparatów USG marki Sonoscape – dlaczego nie jest wygórowana?

 

Cena aparatu USG Sonoscape wynika z opracowanej wiele lat temu strategii firmy dotyczącej pozycjonowania swoich ultrasonografów. Marka Sonoscape nie inwestuje znaczących środków w działania reklamowe i marketingowe swoich produktów, a koncentruje się na rozszerzaniu i rozbudowie swoich technologii diagnostycznych, które następnie owocują w postaci nowych generacji i modeli aparatów USG, które można nabyć za racjonalną, jak na polskie warunki cenę.

Dobry balans ceny aparatu USG leży u podstaw wykonania projektu i realizacji każdego modelu ultrasonografu marki Sonoscape. Dzięki zastosowaniu dopracowanych i wspólnych platform technologicznych Sonoscape jest w stanie wytwarzać wiele linii modelowych aparatów USG w oparciu o wspólne rozwiązania, co ma wpływ na całość finalnej ceny, którą należy zapłacić za ultrasonograf.

 

Aparat USG marki Sonoscape – cena, wynikająca z optymalizacji procesu produkcji

 

Jedną z „tajemnic” atrakcyjnej ceny aparatów USG marki Sonoscape jest optymalizacja kosztów produkcji tych ultrasonografów. Wspólne platformy technologiczne, uniwersalne oprogramowanie i głowice ultrasonograficzne powodują, że finalna cena oferowana użytkownikowi może być niższa niż u konkurencji, przy zachowaniu podobnych parametrów jakościowych i użytkowych.

Jednocześnie modułowa budowa aparatów USG Sonoscape pozwala na dostosowanie aparatu USG do realnych potrzeb diagnostycznych konkretnego lekarza lub kliniki potrzebującej wykonywać badania ultrasonograficzne. To z kolei determinuje wysoką elastyczność marki i jej rosnącą popularność.

 

Cena aparatu USG marki Sonoscape – dopasowana do rzeczywistych realiów rynkowych oraz możliwości nabywczych

 

Jedną z podstaw filozofii marki Sonoscape jest zapewnienie wysokiej dostępności swoich technologii diagnostyki obrazowej dla jak najszerszej grupy użytkowników. Wiąże się to z prawidłowym kształtowaniem polityki cenowej producenta, która jest podstawowym czynnikiem nabywczym danego ultrasonografu. W wypadku Sonoscape ceny są kompleksowo analizowane i dostosowywane do potrzeb lokalnego rynku sprzętu do diagnostyki obrazowej.

W Polsce, która ciągle jest rynkiem rozwijającym się w kwestii aparatów USG najpopularniejszymi wyborami klientów są aparaty USG odpowiednio do 100 000 i 50 000 złotych. Aparaty USG klasy budżetowej i średniej to najczęściej wybierane urządzenia i marka Sonoscape posiada szeroką ofertę w tym właśnie segmencie.

 

Cena ultrasonografu marki Sonoscape nie powoduje spadku jakości usług serwisowych dla modeli ultrasonografu od tego producenta

 

To dość istotny czynnik, determinujący fakt, że aparaty USG marki Sonoscape zaliczają się do grona „dojrzałych” marek ultrasonograficznych. W większości kluczowych rynków na świecie marka Sonoscape dysponuje własną siecią autoryzowanych serwisów, umożliwiając swoim użytkownikom wysoką dostępność usług serwisowych i konserwacyjnych aparatów USG. To podejście powoduje, że użytkownicy decydujący się na zakup ultrasonografu marki Sonoscape mają możliwość uzyskania pełnej opieki przez cały okres użytkowania aparatu USG.

 

W Polsce Sonoscape posiada autoryzowany serwis aparatu USG, który umożliwia wykonanie pełnej opieki serwisowej w tym przeglądów, napraw bieżących oraz obsługi pogwarancyjnej niezbędnej do utrzymywania aparatów USG marki Sonoscape w jak najlepszej kondycji.

 

Dlaczego cena aparatu USG marki Sonoscape powinna zachęcać nas do zakupu tego ultrasonografu

 

Wiele osób dość ostrożnie podchodzi do aparatów USG o dobrze zbilansowanej cenie. Przyczyną tego zjawiska jest najczęściej brak zaufania do innej marki ultrasonograficznej lub brak wiary w możliwości danego aparatu USG, który jest sprzedawany za niższą niż przeciętna kwotę. Należy jednak zauważyć, że częściowo ten pogląd jest słuszny na przykład w odniesieniu do marek azjatyckich, które bardzo często uzyskują atrakcyjną cenę, poprzez znaczące obniżenie swojej jakości.

Marka Sonoscape wyłamuje się jednak w tym miejscu ze znanego schematu, gdyż oferuje dobrą jakość obrazowania w swoich modelach aparatów USG, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Jednocześnie szeroka gama rozwiązań i modeli ultrasonografów powoduje, że każdy diagnosta może znaleźć w tej marce coś dla siebie, niezależnie od wielkości posiadanego budżetu i potrzeb klinicznych.

 

Podsumowanie – cena aparatu USG marki Sonoscape – co się na nią składa?

 

Podsumowując, cena ultrasonografu marki Sonoscape powoduje, że lekarze diagności chętnie patrzą na tą markę ultrasonograficzną zarówno pod kątem atrakcyjnej ceny zakupu ultrasonografu, jak również możliwości diagnostycznych, jakie marka Sonoscape oferuje. To powoduje, coraz szersze zainteresowanie lekarzy diagnostów tą ofertą aparatów USG, a w konsekwencji większą grupą użytkowników, jacy decydują się na wykorzystywanie ultrasonografów Sonoscape w swoich klinikach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aparatów USG marki Sonoscape, która jest dostępna na naszej stronie internetowej. Spośród bogatej gamy aparatów USG tego producenta każdy z pewnością znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie ultrasonograficzne, które spełni wszystkie wymagania kliniczne danej marki ultrasonograficznej.

Potrzebujesz oferty na USG? Oddzwonimy!
Przekierowanie X