O nas

WhiteMed Sp. z o.o, oparł swoją działalność o jedną z kluczowych technologii 21 wieku – technologię medyczną. Od 2011 roku jest jednym z czołowych dostawców wysokiej jakości aparatów USG do specjalistycznych zastosowań w medycynie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Lubimy wyzwania, ponieważ każde z nich zbliża nas do bycia liderem w tym co robimy. W Polsce jest tylko kilkanaście firm , które są mistrzami w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu medycznego  – WhiteMed Sp. z o.o  jest jedną z nich. Oferujemy nie tylko sprzęt medyczny, ale również merytoryczne wsparcie, które jest niezbędne do spełnienia wszystkich oczekiwań klienta. Nie działamy na bazie „pół środków”. Jeśli podejmujemy wyzwanie, angażujemy się w nie w 100%.

tanie ultrasonografy Sonoscape

WhiteMed Sp. z o.o. to nie tylko dystrybucja, ale również prężnie działający serwis. Jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym wszystkich produktów z naszego portfolio. Wykfalifikowani inżynierowie, którzy non stop podnoszą swoje kwalifikacje, są do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu. Wyróżnia nas szybkość działania oraz skuteczność. Naprawy wykonywane są tylko na autoryzowanych częściach dedykowanych do konkretnego modelu aparatu.

WhiteMed Sp. z o.o. to również kompleksowe podejście do tematu. Dystrybucja, serwis to główne aspekty, którymi się zajmujemy, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, gdy zaistnieje taka potrzeba, organizujemy profesjonalne szkolenia USG. Tematyka szkoleń, zakres jest zawsze uzgadniany z klientem. Szkolenia przeprowadzane są przez najlepszych specjalistów z danej dziedziny, którzy mają ogromne doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Szkolenia są bardzo merytoryczne i w 80% opierają się na zajęciach praktycznych – co naszym zdaniem jest najbardziej efektywne w przyswajaniu wiedzy.

Działamy głownie w województwach: mazowieckim, lubelskim, warmińsko – mazurskim, podlaskim, świętokrzyskim

Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem

WhiteMed Sp. z o.o. to długotrwała relacja z klientem. Jesteśmy od samego początku partnerem, który ramie w ramie przechodzi z klientem wszystkie etapy wyboru odpowiedniego modelu aparatu. Nasze prezentacje aparatów demonstracyjnych to nie tylko dostarczenie systemu pod wskazany adres, ale wyregulowanie nastawów aparatu pod preferencje użytkownika oraz asekuracja klienta podczas pierwszych badań i zawsze wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Nigdy nie zostawiamy klientów samych sobie, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Nie rzucamy słów na wiatr.

Potrzebujesz oferty na USG? Oddzwonimy!
Przekierowanie X