Aparat USG Sonoscape – dlaczego to najlepszy wybór wśród tanich aparatów USG?

Na rynku istnieje sporo producentów ultrasonografów, którzy oferują aparaty USG należące do tak zwanej klasy budżetowej. Jednak obok producentów z wysoką renomą i przeszłością rynkową, są również obecne podmioty, które dopiero rozpoczynają produkcję sprzętu medycznego lub ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Wobec powyższego – dlaczego Sonoscape to najlepszy wybór wśród tanich aparatów USG? Zapraszamy do lektury!

Aparat USG Sonoscape – dlaczego warto go kupić?

 

Odpowiedź na to pytanie to kwestia złożona. Z pewnością, jeżeli jesteśmy klientem z ograniczonym budżetem na zakup aparatu USG nie oznacza to, że z góry dokonaliśmy tzw. Kompromisu jakościowego (czyli świadomie godzimy się na zakup produktu o niższej jakości). Nadal zgodnie z badaniami lekarz diagnosta oczekuje, że będzie wykorzystywał aparat USG przez średnio 8 lat od dnia zakupu. Przez ten okres czasu aparat USG powinien w pełni zaspokajać potrzeby diagnostyczne, w miarę możliwości bez konieczności znaczących udoskonaleń (poza aktualizacjami oprogramowania, czy zakupem dodatkowych głowic ultrasonograficznych).

Marka Sonoscape jako firma, również pracująca na podstawie danych rozumie te potrzeby i dostosowuje do nich swoje produkty. Jednym z kluczowych wyznaczników jakości, które stanowią filary strategii tej marki jest jej bezawaryjność. Budowa wysokiego parametru tego wskaźnika wymaga wieloletniego doświadczenia i iteracyjnego prowadzenia rozwoju własnej technologii, co Sonoscape sukcesywnie realizuje.

 

Ultrasonograf Sonoscape – najlepsze tanie aparaty USG na rynku

 

Aparat USG marki Sonoscape to nie tylko ultrasonografy, gdzie głównym wyznacznikiem jest segment cenowy, w którym plasowane są urządzenia. Ambicją marki Sonoscape jest pozycja lidera w segmencie aparatów budżetowych, jak również tych funkcjonujących w średnim przedziale cenowym. Marka osiąga to poprzez ciągłą inwestycję w technologię obrazowania ultrasonograficznego przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej odpowiedzialności kosztowej i rozsądnym podejściu do budżetowania.

Dobra optymalizacja kosztów, połączona z ciągłym poprawianiem i udoskonalaniem własnych technologii przynosi efekty. Od wielu lat marka Sonoscape jest jedną z liderów średniego i budżetowego segmentu aparatów USG, nie tylko ze względu na wolumen sprzedanych aparatów USG, ale także poprzez jakość diagnostyczną najnowszych generacji swoich urządzeń.

 

Aparat USG Sonoscape – cena, która nie odzwierciedla jakości obrazowania

 

Cena aparatów USG Sonoscape jest jednym z istotnych filarów strategii tej marki. Mimo, że zgodnie z tym co napisaliśmy powyżej dobra optymalizacja ceny jest jedną z cech charakterystycznych dla Sonoscape, to nie wynika to z redukcji kosztów powiązanych z procesami technologicznymi połączonych z rozwojem diagnostyki obrazowej. Oszczędności generowane przez markę Sonoscape są widoczne raczej w obszarze marketingu czy strukturze dystrybucji – Sonoscape w tej dziedzinie polega w praktyce wyłącznie na lokalnych dystrybutorach, którzy prowadzą docelowe działania na rynkach właściwych swojemu rejonowi oddziaływania.

Jak dotychczas strategia ta pozwala na skuteczne utrzymywanie bilansu kosztowego tak, by końcowy produkt jakim jest aparat USG był możliwie najtańszy dla użytkowników.

Sonoscape – marka ultrasonograficzna z historią

 

Marka Sonoscape, mimo swojego azjatyckiego pochodzenia to firma z dużą historią. Marka istnieje na rynku od początku obecnego wieku – została założona w 2002 roku. Od samego początku jedną z jej głównych specjalności był rozwój w dziedzinie diagnostyki obrazowej, która zaowocowała powstaniem pierwszych modeli aparatów USG, które od razu rozpoczęły walkę o zdobycie istotnego znaczenia na rynku ultrasonografów klasy budżetowej.

Obecnie marka Sonoscape jest obecna na ponad 130 rynkach świata, dysponuje 7 centrami rozwoju technologii, a firma macierzysta zatrudnia ponad 2000 pracowników. Dodatkowo – co jest jednym z filarów strategii marki – 20% przychodu jest inwestowanych w obszar Research&Development, który jest skoncentrowany na unowocześnianiu i budowaniu nowych technologii, wspomagających jakość obrazowania, oprogramowanie czy ergonomię użytkowania. Mało która marka operująca w tym segmencie cenowym jest w stanie wskazać tego rodzaju dane.

 

Podsumowanie – czy Sonoscape to najlepszy wybór wśród ultrasonografów klasy budżetowej?

 

Podsumowując, Sonoscape to marka, która łączy w sobie trzy, bardzo ważne na polskim rynku diagnostycznym atuty – bardzo dobrą jakość obrazowania, wieloletnią tradycję i doświadczenie rynkowe, a także atrakcyjną dla polskiego użytkownika cenę, która pozwala na wysoką dostępność tej marki ultrasonograficznej w krajowym środowisku diagnostycznym. Jakość obrazowania aparatów USG Sonoscape pozwala na zastosowanie takiego ultrasonografu w większości powszechnych specjalizacji medycznych. Dodatkowo ze względu na dobrą architekturę systemową – zadowalająca jakość obrazowania pozostaje adekwatna do współczesnych potrzeb przez długi czas po zakupie.

Wieloletnia tradycja marki Sonoscape pozwala także na potwierdzone przykładami domniemanie, że jakość ultrasonografów pozostaje nie tylko na niezmienionym, ale także odpowiednio wysokim poziomie. Producent oferuje także transparentną i przejrzystą gwarancję na użytkowanie aparatu USG co pozwala na długoletnią pracę w klinikach ultrasonograficznych przy odpowiedniej opiece serwisowej. Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, z pewnością warto zastanowić się nad zakupem ultrasonografu tej marki do własnej kliniki.

Potrzebujesz oferty na USG? Oddzwonimy!
Przekierowanie X