Zamów bezpłatny pokaz aparatu USG Sonoscape

W Twojej klinice lub placówce medycznej
Aparat USG Sonoscape

Ultrasonografy Sonoscape od 25 000 PLN netto – sposób na tani aparat USG

Od momentu założenia w 2002 roku SonoScape koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach oraz nad rozwojem sprzętu medycznego – tworząc tani aparat USG z wysokimi technologiami. Integrując zaawansowane technologie i zasoby, SonoScape stale inwestuje w  badania, co daje przewagę w dostarczaniu użytkownikom rozwiązań najwyższej jakości. W szerokiej palecie dostępnych modeli znajdują się tanie aparaty USG przenośne oraz stacjonarne, wyposażone w najnowsze dostępne technologie poprawiające jakość oraz rozdzielczość wyświetlanego obrazu. Od tanich aparatów USG przenośnych stworzonych na potrzeby rozwijającego się rynku fizjoterapeutycznego po zaawansowane maszyny stacjonarne ogólnodiagnostyczne wyposażone m.in. w:  elastografię, obrazowanie 3D/4D, automatyczne pomiary oparte na bazie sztucznej inteligencji, głowice wykonane w technologii Single Crystal i wiele innych. Świetny stosunek jakości do ceny, plasują SonoScape jako jednego z światowych liderów Producentów aparatów USG.

0
lat istnienia marki na rynku
0
modeli aparatów USG dostępnych w ofercie producenta
0
rodzaje ultrasonografów dostępnych w polskiej dystrybucji
0
zadowolonych klientów

Tani aparat USG SonoScape E1 jest liderem wśród budżetowych przenośnych aparatów USG, stworzonych na potrzeby rozwijającego się rynku fizjoterapeutycznego oraz dla początkujących lekarzy, zaczynających swoją przygodę z ultrasonografią.

Czytaj więcej

SonoScape E2 jest przenośnym ultrasonografem wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera: color, power, spektralny i fali ciągłej.

Czytaj więcej

SonoScape S8exp jest przenośnym ultrasonografem klasy wyższej, wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera, jak również zaawansowane narzędzia diagnostyczne tj. elastografia, obrazowanie 3D/4D.

Czytaj więcej

SonoScape S22 jest stacjonarnym ultrasonografem klasy średniej, wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera, jak również zaawansowane narzędzia diagnostyczne tj. elastografia, obrazowanie 3D/4D.

Czytaj więcej

SonoScape P50 jest reprezentatem aparatów USG klasy wyższej. Jest to kolejna pozycja z nowej gamy produktów. Aparat USG posiada dużą moc obliczeniową oraz najnowsze rozwiązania techniczne, co przekłada się na doskonałą jakość obrazu.

Czytaj więcej

SonoScape P20 jest najnowszym stacjonarnym ultrasonografem klasy średniej z nowej gamy produktów. Aparat USG posiada najnowsze rozwiązania techniczne, które jeszcze niedawno były zarezerwowane tylko i wyłącznie dla aparatów klasy wyższej.

Czytaj więcej

SonoScape S60 jest reprezentatem aparatów USG klasy premium. Jest to nowa gama produktów oznaczonych przez Producenta jako seria „S”, która ma wyróżniać aparaty o ponadprzeciętnych możliwościach. Aparat ten jest najnowszym produktem SonoScape, który został dopracowany do perfekcji.

Czytaj więcej

Zamów ofertę na aparat USG Sonoscape

Potrzebujesz oferty na USG? Oddzwonimy!