Zamów bezpłatny pokaz aparatu USG Sonoscape

W Twojej klinice lub placówce medycznej
CAPTCHA image

Dzięki temu unikniemy wiadomości typu SPAM

Aparat USG Sonoscape

Ultrasonografy Sonoscape od 25 000 PLN netto – sposób na tani aparat USG

Od momentu założenia w 2002 roku SonoScape koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach oraz nad rozwojem sprzętu medycznego – tworząc tani aparat USG z wysokimi technologiami. Integrując zaawansowane technologie i zasoby, SonoScape stale inwestuje w  badania, co daje przewagę w dostarczaniu użytkownikom rozwiązań najwyższej jakości. W szerokiej palecie dostępnych modeli znajdują się tanie aparaty USG przenośne oraz stacjonarne, wyposażone w najnowsze dostępne technologie poprawiające jakość oraz rozdzielczość wyświetlanego obrazu. Od tanich aparatów USG przenośnych stworzonych na potrzeby rozwijającego się rynku fizjoterapeutycznego po zaawansowane maszyny stacjonarne ogólnodiagnostyczne wyposażone m.in. w:  elastografię, obrazowanie 3D/4D, automatyczne pomiary oparte na bazie sztucznej inteligencji, głowice wykonane w technologii Single Crystal i wiele innych. Świetny stosunek jakości do ceny, plasują SonoScape jako jednego z światowych liderów Producentów aparatów USG.

0
lat istnienia marki na rynku
0
modeli aparatów USG dostępnych w ofercie producenta
0
rodzaje ultrasonografów dostępnych w polskiej dystrybucji
0
zadowolonych klientów

Tani aparat USG SonoScape E1 jest liderem wśród budżetowych przenośnych aparatów USG, stworzonych na potrzeby rozwijającego się rynku fizjoterapeutycznego oraz dla początkujących lekarzy, zaczynających swoją przygodę z ultrasonografią.

Czytaj więcej

SonoScape E2 jest przenośnym ultrasonografem wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera: color, power, spektralny i fali ciągłej.

Czytaj więcej

SonoScape S8exp jest przenośnym ultrasonografem klasy wyższej, wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera, jak również zaawansowane narzędzia diagnostyczne tj. elastografia, obrazowanie 3D/4D.

Czytaj więcej

SonoScape S22 jest stacjonarnym ultrasonografem klasy średniej, wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera, jak również zaawansowane narzędzia diagnostyczne tj. elastografia, obrazowanie 3D/4D.

Czytaj więcej

SonoScape P50 jest reprezentatem aparatów USG klasy wyższej. Jest to kolejna pozycja z nowej gamy produktów. Aparat USG posiada dużą moc obliczeniową oraz najnowsze rozwiązania techniczne, co przekłada się na doskonałą jakość obrazu.

Czytaj więcej

SonoScape P20 jest najnowszym stacjonarnym ultrasonografem klasy średniej z nowej gamy produktów. Aparat USG posiada najnowsze rozwiązania techniczne, które jeszcze niedawno były zarezerwowane tylko i wyłącznie dla aparatów klasy wyższej.

Czytaj więcej

SonoScape S60 jest reprezentatem aparatów USG klasy premium. Jest to nowa gama produktów oznaczonych przez Producenta jako seria „S”, która ma wyróżniać aparaty o ponadprzeciętnych możliwościach. Aparat ten jest najnowszym produktem SonoScape, który został dopracowany do perfekcji.

Czytaj więcej

Zamów ofertę na aparat USG Sonoscape

CAPTCHA image

Dzięki temu unikniemy wiadomości typu SPAM

Potrzebujesz oferty na USG? Oddzwonimy!
Przekierowanie X