Ultrasonograf Sonoscape – czym się charakteryzuje?

Ultrasonografy SonoScape wyróżniają się na rynku aparatów USG ponadprzeciętnym stosunkiem ceny do jakości. Aparaty USG nawet w wersji podstawowej wyposażone są we wszystkie niezbędne funkcje, a doposażenie aparatu do maximum nie stanowi finansowej bariery. Nowoczesny design, innowacyjne technologie i ciągły rozwój firmy gwarantują satysfakcję klienta.

1. Jakość ultrasonografów Sonoscape

Aparaty USG SonoScape wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Elementy są dobrze spasowane, a rozwiązania techniczne wykonane z największą precyzją. Nie ma tutaj mowy o słabej jakości plastikach, które sprawiają wrażenie, że aparat może się zaraz rozpaść na czynniki pierwsze. Dotykowy ekran pokryty szkłem gorilla glass, gwarantuje długotrwałą bezawaryjną pracę. Głowice wykonywane są z doskonałych komponentów. Całość wieńczy skrupulatna kontrola jakości, którą przechodzi zarówno system jak i każdy jego element opuszczający linię produkcyjną. To SonoScape przełamał stereotypy, panujące na temat chińskich aparatów USG.

2. Możliwości aparatów USG Sonoscape

Dzięki dostępnej szerokiej gamie głowic, aparaty SonoScape znajdą zastosowanie w każdej dziedzinie medycyny. Zaczynając od świetnej jakości głowic liniowych, które charakteryzują się doskonałym obrazowaniem oraz szerokim pasmem częstotliwości, w których pracują. Poprzez głowice convex wykonane w technologii Single Crystal, gwarantujące głęboką penetrację nawet w przypadku „trudnych” pacjentów. Kończąc na głowicach specjalistycznych takich jak głowice wolumetryczne, śródoperacyjne, dwupłaszczyznowe. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak głowice to nie wszystko. Duże znaczenie ma „serce” aparatu USG. SonoScape dzięki oprogramowaniu opartemu na systemie Linux, zyskał doskonałą i stabilną platformę. Urządzenia nie wieszają się, pracują bardzo szybko i płynnie, co przekłada się bezpośrednio na komfort pracy. Każdy system ma odpowiednią moc obliczeniową, uzależnioną od klasyfikacji aparatu. Dodatkowo systemy są bogato wyposażone w standardzie. Niektóre modele posiadają wszystkie możliwe opcje łącznie z elastografią, obrazowaniem 3D/4D, automatycznymi pomiarami, nie wspominając o pełnym pakiecie doppler.

3. Ergonomia ultrasonografów Sonoscape

Aparaty USG SonoScape są dopracowane pod każdym szczegółem. Sztab ludzi pracuje nad rozwiązaniami, które przekładają się na komfort pracy na urządzeniu. Nastąpił nieodzowny koniec ery niezliczonej liczby guzików na panelu sterującym, który przypominał kokpit samolotu i powodował lęk przed rozpoczęciem pracy na urządzeniu, zwłaszcza dla początkujących lekarzy. Aparaty USG SonoScape posiadają prosty i czytelny pulpit sterujący. Klawisze ułożone są w sposób intuicyjny, co znacznie skraca czas adaptacji do urządzenia. Duży dotykowy ekran sterujący, wyświetlający dodatkowe funkcje oraz ustawienia aparatu w postaci ikon z opisem, jest bardzo trafnym rozwiązaniem, nie przysparzającym kłopotów, nawet dla osób pracujących dotychczas na aparatach innych Producentów. Słusznych rozmiarów wyświetlacz, którego podświetlanie oparte zostało na technologii LED, znaczniej mniej obciąża wzrok lekarza wykonującego badanie, ułatwiając podjęcie właściwych decyzji diagnostycznych. Odpowiedni kąt pulpitu sterującego, możliwość regulacji jego wysokości i obrotu, wysuwana klawiatura QWERTY – niby szczegóły, jednak w połączeniu w całość , tworzą urządzenie, na którym każdy będzie pracował z czystą przyjemnością.

4. Nowoczesny design aparatów USG SonoScape

W kwestiach takich jak ultrasonograf SonoScape podąża za najnowszymi trendami jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny aparatu. Nie bez znaczenia utarło się powiedzenie: „Człowiek kupuje oczami”. Wiadomo, że aparat musi przede wszystkim spełniać walory diagnostyczne i tutaj nie ma wątpliwości, jednak walory estetyczne nie pozostają całkowicie bez znaczenia, zwłaszcza dla pacjentów, którzy na diagnostyce się nie znają. Widząc pięknie wyglądający ultrasonograf, smukły, nowoczesny z dużym wyświetlaczem i ekranem dotykowym, mają poczucie, że zostali zbadani na bardzo dobrym sprzęcie, co bezpośrednio przekłada się na poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do lekarza wykonującego badanie. Argument dość kontrowersyjny, jednak coraz częściej potwierdzany przez samych klientów – lekarzy.

5. Ultrasonograf SonoScape Innowacyjne technologie ultrasonograficzne

SonoScape jest firmą która bardzo mocno stawia na rozwój oraz nowoczesne technologie. Własny prężnie działający ośrodek badawczo-rozwojowy pozwala na szybką realizacją wyznaczonych planów. W najnowszych aparatach serii „S” wykorzystano innowacyjne oprogramowanie oparte na bazie sztucznej inteligencji o nazwie Wis+. Jednak nie oznacza to, że aparat wykona za nas badanie i przedstawi trafną diagnozę, jest to tylko kolejne narzędzie, które ułatwia codzienną pracę. Wis + wykorzystuje algorytmy głębokiego uczenia się, aby uczyć się i ewoluować jak ludzki mózg. Dzięki tej inteligentnej platformie zaprojektowanej do aktywnego dostosowywania i analizy obrazów, praca na aparacie osiąga nowy wymiar – staje się dużo łatwiejsza i bardziej efektywna. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest funkcja S-Fetus, która znajduje swoje zastosowanie w położnictwie. Dzięki sztucznej inteligencji, za pomocą jednego kliknięcia aparat USG wybiera najlepszy obraz przekroju płodu i automatycznie wykonuje różne pomiary wymagane do monitorowania wzrostu i oceny prawidłowego rozwoju. Czas pomiaru to ok. 2 sekundy, czyli około 90% szybciej niż wykonanie wszystkich pomiarów metodą tradycyjną. Dokładność pomiaru na poziomie powyżej 95% stawiają funkcję S-Fetus jako bardzo dokładne narzędzie, redukujące czas pracy na aparacie do minimum. Następna unikalna technologia, wykorzystywana w aparatach SonoScape, nosi tajemniczą nazwę Dynamic Acoustic Control i wykorzystywana jest do coraz bardziej popularnego obrazowania kontrastowego pod kontrolą USG. Algorytm ten skutecznie kontroluje ciśnienie akustyczne środka kontrastowego, charakteryzując się dłuższym czasem działania środka kontrastowego i lepszą perfuzją zmian patologicznych w opóźnionej fazie. Ten pakiet kwantyfikacji pozwala ocenić dynamikę perfuzji w szerokim zakresie ustawień klinicznych, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości środka kontrastowego.

Podsumowanie – Ultrasonograf Sonoscape – czym się charakteryzuje?

Ultrasonograf SonoScape – pomimo swojego chińskiego pochodzenia, są doskonałymi urządzeniami, nie odbiegającymi od swoich europejskich konkurentów a w niektórych aspektach, bijącymi ich na głowę. SonoScape może być traktowany jako wzór aparatu USG pod wieloma względami, i jedno jest pewnie – ten Producent nie powiedział swojego ostatniego zdania i jeszcze nie raz pozytywnie nas zaskoczy, implementując co rusz nowe przydatne rozwiązania w dziedzinie ultrasonografii.

Dodaj komentarz

Potrzebujesz oferty na USG? Oddzwonimy!
Przekierowanie X