Ranking ultrasonografów Sonoscape 2021 – na jaki aparat USG warto zdecydować się w 2021 roku

2020 rok był dla wielu osób pracujących w opiece zdrowotnej trudny ze względu na pandemię koronawirusa. Często wyzwaniem stawały się braki sprzętowe, a także konieczność szybkiego ich uzupełniania. Jednak ciągle najważniejszym wyzwaniem staje się jakość i szybkość świadczenia diagnostyki dla pacjentów, nie tylko dotkniętych pandemią koronawirusa ale także tych, którzy na co dzień wymagają opieki medycznej. W dzisiejszym artykule przedstawimy ranking aparatów USG marki Sonoscape, na które warto zwrócić uwagę w 2021 roku. Prezentujemy ranking ultrasonografów 2021 – zapraszamy do lektury

Ranking ultrasonografów 2021 – co marka Sonoscape ma do zaoferowania swoim Klientom w bieżącym roku?

 

Biorąc pod uwagę zakres zmian gospodarczych, jakie zostały spowodowane rozwojem pandemii koronawirusa Sonoscape zdecydował się na utrzymanie dotychczasowego zakresu oferty aparatów USG przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości aktualizacji oprogramowania tego sprzętu. Biorąc pod uwagę okoliczności i niepewność gospodarczą w nadchodzącym roku 2021 będziemy mieli do dyspozycji sprawdzone i podlegające ciągłym aktualizacjom modele aparatów USG, które są konstrukcjami sprawdzonymi w klinikach ultrasonograficznych na całym świecie.

Poniżej prezentujemy naszym zdaniem 4 najważniejsze modele aparatów USG, które mogą odegrać kluczową rolę w wielu klinikach wykorzystujących technologię diagnostyki obrazowej.

 

Miejsce 4 – Sonoscape E1 – pierwszy krok w ultrasonografii

 

SonoScape E1 jest liderem wśród budżetowych, nisko kosztowych przenośnych aparatów USG, stworzonych na potrzeby rozwijających się usług fizjoterapeutycznych oraz dla początkujących lekarzy diagnostów, zaczynających swoją przygodę z ultrasonografią. Ten przenośny czarno-biały aparat jest niezastąpionym narzędziem diagnostycznym, umożliwiającym wykonanie badania w każdych warunkach. Niska waga, możliwość pracy na wbudowanym akumulatorze, przejrzysty i czytelny interface nie sprawi problemów w obsłudze nawet niedoświadczonym użytkownikom. Po mimo niskiej ceny, aparat posiada wiele zaawansowanych technologii poprawiających jakość obrazu oraz podnoszących komfort pracy.

Ultrasonograf SonoScape E1 to perfekcyjny aparat USG dla wszystkich poszukujących taniego aparatu USG spełniającego podstawowe założenia kliniczne.

 

Sonoscape E1 – dla kogo?

 

  • Dla początkujących lekarzy diagnostów, poszukujących swojego pierwszego aparatu USG
  • Dla fizjoterapeutów wykorzystujących diagnostykę obrazową w swojej codziennej pracy
  • Dla poszukujących prostego aparatu USG o wysokiej mobilności

 

Miejsce 3 – Sonoscape P20 – idealny przedstawiciel aparatu USG klasy średniej

 

SonoScape P20 jest najnowszym stacjonarnym ultrasonografem klasy średniej z nowej gamy produktów oznaczonych przez Producenta – Sonoscape, jako seria „P”. Aparat USG posiada najnowsze rozwiązania techniczne, które jeszcze niedawno były zarezerwowane tylko i wyłącznie dla aparatów klasy wyższej. 21,5 calowy ekran główny, 13 calowy ekran dotykowy, zawansowana obróbka obrazu czy też głowice wykonane w technologii Single Cristal, to tylko nieliczne atrybuty, świadczące o wyższości systemu P20 nad innymi aparatami USG oferowanymi w tej klasie.

 

Sonoscape P20 – dla kogo?

 

  • Dla lekarzy poszukujących solidnego aparatu USG klasy średniej
  • Dla placówek NZOZ, przychodni gabinetowych oraz ośrodków medycyny ogólnej

 

Miejsce 2 – Sonoscape S22 – uniwersalny ultrasonograf do szerokich zastosowań

 

SonoScape S22 jest stacjonarnym ultrasonografem klasy średniej, wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera, jak również zaawansowane narzędzia diagnostyczne tj. elastografia, obrazowanie 3D/4D. Dzięki doskonałemu obrazowi aparat świetnie sprawdza się we wszystkich dziedzinach medycyny np. echokardiografia, badania ginekologiczne, badania naczyniowe, badania tkanek miękkich, badania mięśniowo-szkieletowe. S22 to uniwersalne narzędzie diagnostyczne, które po mimo niskiej ceny, oferuje bardzo dużo. Wyposażenie standardowe zawiera wszystkie dostępne opcje, za które w konkurencyjnych markach ultrasonograficznych wymagana jest znacząca dopłata.

 

Sonoscape S22 – dla kogo?

 

  • Dla osób poszukujących ultrasonografu o wysokiej jakości obrazowania w przystępnej cenie
  • Dla lekarzy diagnostów wymagających zaawansowanego oprogramowania diagnostycznego, dedykowanego dla swojej specjalizacji klinicznej

 

Miejsce 1 – SonoScape S8EXP – przenośny aparat USG klasy premium

 

Ultrasonograf SonoScape S8exp jest przenośnym aparatem USG klasy wyższej, wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera, jak również zaawansowane narzędzia diagnostyczne tj. elastografia, obrazowanie 3D/4D. Dzięki precyzyjnemu obrazowi aparat świetnie sprawdza się w wymagających dziedzinach medycyny np. echokardiografia czy też badania ginekologiczne. S8exp to uniwersalne narzędzie diagnostyczne, które znajdzie zastosowanie nie tylko w prywatnych klinikach ale również w dużych szpitalach klinicznych, gdzie liczy się precyzja i niezawodność. Zawansowany układ przetwarzania obrazu nie pozostawia wątpliwości w ocenie struktur pod względem klinicznym. Zaletą jest także możliwość pracy na wbudowanym w aparat USG akumulatorze, co pozwala na wykonywanie świetnej jakości badań ultrasonograficznych przy łóżku pacjenta lub podczas pracy w terenie – na przykład podczas wizyty domowej. To zdecydowanie jeden z najbardziej zaawansowanych mobilnych ultrasonografów na rynku w swojej klasie.

 

Sonoscape S8EXP – dla kogo?

 

  • Dla placówek poszukujących wysokiej klasy aparatu USG o wysokiej mobilności
  • Dla klinik prywatnych oferujących leczenie w miejscu zamieszkania pacjenta
  • Dla lekarzy diagnostów wymagających od mobilnego aparatu USG wysokiej jakości obrazowania

 

Podsumowanie – ranking ultrasonografów 2021 – na jaki aparat USG warto zdecydować się w tym roku?

 

Podsumowując, wybór idealnego ultrasonografu powinien być podyktowany jasno zdefiniowanymi potrzebami klinicznymi, które można przełożyć w konkretne cechy jakie powinien posiadać dany aparat USG. Pełna analiza potrzeb i funkcjonalności, które powinien posiadać ultrasonograf jest niezbędna do uzyskania pełnego obrazu niezbędnych funkcjonalności. Bez tego parametru niemożliwym jest wybranie właściwego modelu aparatu USG do danej kliniki i potrzeb diagnostycznych. Ranking ultrasonografów 2021 to przewodnik, który może pomóc we wstępnej selekcji aparatów USG będących kandydatami do zakupu.

W wypadku oferty aparatów USG marki Sonoscape istnieje możliwość przetestowania każdego ultrasonografu prezentowanego w rankingu aparatów USG we własnych warunkach klinicznych. W tym celu prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.

Potrzebujesz oferty na USG? Oddzwonimy!
Przekierowanie X