Pięć zalet przenośnych aparatów USG marki Sonoscape, o których być może nie wiedziałeś

Obecnie na rynku aparatów USG dominuje podział na dwie „duże” kategorie tego sprzętu. Ultrasonografy dzieli się na aparaty USG mobilne oraz ultrasonografy stacjonarne. W naszym dzisiejszym artykule skoncentrujemy się na pięciu zaletach aparatów USG przenośnych marki Sonoscape, o których być może nasi czytelnicy nie mają pojęcia. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Największe zalety przenośnych ultrasonografów

 

Do największych zalet przenośnych aparatów USG zalicza się ich… wysoka mobilność. Ultrasonografy mogą z powodzeniem służyć zarówno jako przenośne centra diagnostyki np. do pracy przy wizytach domowych. Jednocześnie w mniejszych klinikach ultrasonograficznych mobilny ultrasonograf może pełnić rolę jedynego aparatu USG i służyć np. przy pomocy wózka jezdnego za aparat USG stacjonarny jedynie z funkcją przenoszenia na wypadek takiej potrzeby.

Mobilne aparaty USG marki Sonoscape, poza dobrą jakością obrazowania ofertują też inne zalety takie jak kompaktowe wymiany, przystępną cenę, a także najnowsze rozwiązania diagnostyczne obecne w tym segmencie ultrasonografii. Warto więc sprawdzić ich możliwości w praktyce np. podczas bezpłatnej instalacji testowej.

 

Zaleta pierwsza: Przenośny aparat USG marki Sonoscape ma kompaktowe wymiary

 

To bardzo istotny element w kontekście przenośnych aparatów USG. Mobilne ultrasonografy muszą posiadać niewielkie wymiary oraz ułatwiającą przenoszenie wagę. W wypadku braków funkcjonalnych w tym zakresie „przenośność” danego ultrasonografu może być ograniczona, a co za tym idzie maleje sens zakupu takiego aparatu USG.

W wypadku ultrasonografów marki Sonoscape jednym z priorytetów producenta jest zachowanie kompaktowości i użyteczności mobilnych aparatów USG. Większość z nich wymiarami przypomina kilkuletniego laptopa, a ich waga nie przekracza najczęściej 4 kg. To parametry pozwalające na skuteczne utrzymanie cech wysokiej mobilności, niezbędnej w ultrasonografach tego segmentu.

Zaleta druga: Mobilne ultrasonografy Sonoscape to najnowsze rozwiązania diagnostyczne

 

Kolejnym argumentem, który należy wziąć pod uwagę w kontekście zakupu przenośnego aparatu USG marki Sonoscape jest zaawansowanie technologiczne ultrasonografów tej marki, na tle aparatów USG znajdujących się w segmencie budżetowym. Już w najprostszych ultrasonografach tej marki możemy odnaleźć technologie redukujące szumy i artefakty, poszerzania pola widzenia czy oprogramowania poprawiającego rozdzielczość wyświetlanego obrazu.

Podejście do technologii obrazowania to jedna z cech charakterystycznych aparatów USG marki Sonoscape. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego oprogramowania wspomagającego osiąganie wysokiej jakości obrazu te mobilne ultrasonografy z pewnością mogą konkurować nawet z najlepszymi aparatami USG marek premium.

Zaleta trzecia: Przenośny aparat USG od Sonoscape to wysoka jakość w przystępnej cenie ultrasonografu

Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem mobilnego aparatu USG od marki Sonoscape jest jego pozycjonowanie cenowe na tle innych marek ultrasonograficznych. Dzięki przemyślanej polityce marketingowej, aparaty USG tej marki nie zawierają w sobie kosztów reklamowych, a optymalizacja kosztów produkcji pozwala na szeroką dostępność tej marki ultrasonograficznej dla każdego polskiego diagnosty.

Zaleta czwarta: Mobilne aparaty USG od Sonoscape to szerokie możliwości finansowania

 

Jak każdy przenośny aparat USG renomowanego producenta, mobilne aparaty USG od Sonoscape posiadają szerokie możliwości uzyskania finansowania zakupu ultrasonografu, który został wybrany w procesie zakupowym. To istotne, gdyż leasing aparatów USG mniej znanych marek jest mocno ograniczona możliwością – banki lub firmy leasingowe obawiają się finansowania takich ultrasonografów ze względu na brak renomy marki i potencjalnie bardzo wysoką utratę wartości aparatu USG od danego producenta.

W wypadku aparatów USG marki Sonoscape podobne zjawisko nie występuje ze względu na wysoką renomę ultrasonografów tego producenta, a co za tym idzie przewidywalnej w trakcie okresu leasingu utracie wartości danego aparatu USG. Prowadzi to do łatwego i czytelnego procesu uzyskiwania leasingu na tą markę ultrasonografów, co jest dodatkowym argumentem przemawiającym za zakupem przenośnego aparatu USG od tego producenta.

 

Zaleta piąta: Przenośne ultrasonografy Sonoscape to produkt od renomowanego producenta z doświadczeniem w diagnostyce mobilnej

 

Ważnym składnikiem zalet aparatów USG marki Sonoscape jest renoma samej marki. W przeciwieństwie do wielu producentów azjatyckiego pochodzenia Sonoscape jest marką, która wiele lat wypracowała sobie ugruntowaną pozycję na rynku i konsekwentnie dąży do ciągłej poprawy jakości swoich produktów do diagnostyki obrazowej. Sonoscape to także gwarancja trwałości i długowieczności – ze względu na ciągłe wprowadzanie rozwiązań w modelu up to date, pozwalającym na długoterminowe zachowanie nowoczesności oferowanych rozwiązań ultrasonograficznych.

W wypadku aparatów USG przenośnych marki Sonoscape oferta polskiego dystrybutora składa się z trzech aparatów USG – jednego urządzenia klasy premium oraz dwóch ultrasonografów zaliczanych bezpośrednio do segmentu budżetowego.

SonoScape E1 – przenośny aparat USG klasy ekonomicznej jest liderem wśród budżetowych przenośnych aparatów USG, stworzonych na potrzeby rozwijającego się rynku fizjoterapeutycznego oraz dla początkujących lekarzy, zaczynających swoją przygodę z ultrasonografią. Ten przenośny czarno-biały aparat jest niezastąpionym narzędziem diagnostycznym, umożliwiającym wykonanie badania w każdych warunkach.

SonoScape E2 jest przenośnym ultrasonografem wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera: color, power, spektralny i fali ciągłej. Dzięki swoim możliwościom ten przenośny  aparat znajdzie zastosowanie w każdej dziedzinie medycyny np. badanie tkanek miękkich tj. tarczyca, piersi.

Ultrasonograf SonoScape S8exp jest przenośnym aparatem USG klasy wyższej, wyposażonym we wszystkie tryby obrazowania włączając w to pakiet narzędzi dopplera, jak również zaawansowane narzędzia diagnostyczne tj. elastografia, obrazowanie 3D/4D. Dzięki precyzyjnemu obrazowi aparat świetnie sprawdza się w wymagających dziedzinach medycyny np. echokardiografia czy też badania ginekologiczne.

 

Podsumowanie: pięć zalet przenośnych aparatów USG marki Sonoscape – czy warto kupić taki ultrasonograf?

 

Podsumowując, wobec przedstawionych powyższej zalet przenośne aparaty USG są optymalnym wyborem dla większości użytkowników. Wynika to zarówno z optymalnego stosunku ceny, jaką przychodzi nam zapłacić za przenośny aparat USG do jakości, jaką taki ultrasonograf ofertuje. Z tego można wysunąć wniosek, że poszukując idealnego mobilnego ultrasonografu powinniśmy zwrócić uwagę na aparaty USG marki Sonoscape, niezależnie od tego czy poszukujemy prostego ultrasonografu mobilnego do najczęstszych zastosowań diagnostyki ogólnej, czy bardziej rozbudowanego urządzenia do zaawansowanych badań pacjenta.

Z pewnością warto zapoznać się z ofertą mobilnych aparatów USG, znajdujących się w ofercie Sonoscape Polska. Pełna gama urządzeń, połączona ze wsparciem serwisowym powoduje, że warto skorzystać z oferty dystrybutora, bez obaw o jakość wykonanej obsługi przed i po sprzedażowej.

Potrzebujesz oferty na USG? Oddzwonimy!
Przekierowanie X